.

Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Citroen C4 C5 C6 C3-XR C2 C3 ds6 ds5ls ds5

Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Citroen C4 C5 C6 C3-XR C2 C3 ds6 ds5ls ds5

9446.40
DEN 8407.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма

Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, вино црвено, Портокалово, кафе, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
3.7kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Ширина:
69
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Објектот Висина:
36
Специјални Функции:
автомобил душеци за Citroen
Материјал Тип:
вештачка кожа
Големиот Војаџер-Година:
2002 година
Објектот Должина:
136
Име На Модел:
1220Citroen
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Chrysler Модел:
Големиот Voyager
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
81% (содржи) -90% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта