.

Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Ауди A1 A3 A4 A4L A6 A6L А5 A8 A8L Q3 П5 Q7 TT О7 S3

Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Посебен Автомобил патосници За Ауди A1 A3 A4 A4L A6 A6L А5 A8 A8L Q3 П5 Q7 TT О7 S3

9446.40
DEN 8407.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма

Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, вино црвено, Портокалово, кафе, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
3.7kgs
Audi Модел:
S8
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Ширина:
69
Име На Модел:
1220AD
S8-Година:
2009,2008,2003,2015,2010,2007,2013,2014
Објектот Висина:
36
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
136
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
автомобил душеци за АУДИ
Површината Материјал:
Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина:
81% (содржи) -90% (содржи)
Комбинациски Форма:
Пет седишта