.

5pcs/многу инк-џет печатач Бесконечност Предизвикувач Zhongye Taimes FFC Рамен долг кабел за податоци 14pins 6meters микс цел 5pcs

5pcs/многу инк-џет печатач Бесконечност Предизвикувач Zhongye Taimes FFC Рамен долг кабел за податоци 14pins 6meters микс цел 5pcs

DEN 1920.00

Пристапност
Во достапна форма


производ discription
5pcs/многу инк-џет печатач Бесконечност Предизвикувач Zhongye Taimes FFC Рамен долг кабел за податоци 14pins 6meters микс цел 5pcs
спецификација за производ
слики покажуваат

Главните карактеристики

Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Број На Модел На:
14pin долг кабел
Тип:
Други
Точка име :
14pin долг кабел
Должина:
6.1 m
pin:
14PIN
1lot:
5pcs
превозот:
DHL ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ, FEDEX и така натаму
плаќање:
western union /tt /paypal и така натаму
suitbale печатач:
Инк-џет печатач Бесконечност Предизвикувач Zhongye Taimes печатач
Пакет:
картон