.

за Epson WF-3530 / WF-3530 / WF-3531 мастило панели, контактирајте со чип [original нов] печатач делови

за Epson WF-3530 / WF-3530 / WF-3531 мастило панели, контактирајте со чип [original нов] печатач делови

DEN 954.72

Пристапност
Во достапна форма

за Epson WF-3530 / WF-3530 / WF-3531 мастило панели, контактирајте со чип [original нов] печатач делови
Внимание
1.брод од страна на chinapost воздух пошта ќе трае околу 15-25 работа дена до најмногу земјата, некои од нив ќе трае 30-40 работни денови.
2.брод од страна на Hongkongpost воздух пошта ќе трае околу 10-20 работа дена до најмногу земјата.
3.брод од страна на ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земјата.
4.брод од страна на DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земјата.
5.брод од страна на UPS-от ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земјата.
1.во светот превозот.(освен некои земја APO/FPO адреса )
2.Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас .
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
4. Сите производи ќе испорака за вас во 3-4 работни денови по потврди плаќањето.
5.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро како одговор.
6. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.
Плаќање :
1.Ние Прифаќаме alipay на Aliexpress
2.Сето ова плаќање се прифати преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот :
1. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Шенжен Град!
3.

Главните карактеристики

боја:
K
Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
за Epson WF-3530 / WF-3530 / WF-3531 мастило панели, контактирајте со чип
Тип:
Други
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
За Epson
Тип:
Печатач Делови
Тип на печатач:
Фото машина, инкџет машина
боја:
Жолта
превозот време:
1-3 дневна
оригиналниот:
Yes
Нови:
Yes
Дали фабриката:
Не,трговското друштво
може да промет на големо?:
Yes