.

ORIGIANL 8600+ 8600 ПЛУС CM750 ДЕЛОВИ CONTROL PANEL СОБРАНИЕТО/DISPLAY За HP принтери OFFICEJET PRO 8600 ПЛУС 8600+ N911G

ORIGIANL 8600+ 8600 ПЛУС CM750 ДЕЛОВИ CONTROL PANEL СОБРАНИЕТО/DISPLAY За HP принтери OFFICEJET PRO 8600 ПЛУС 8600+ N911G

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма


Оригиналниот и refurbished
Опис
ORIGIANL 8600+ 8600 ПЛУС CM750 ДЕЛОВИ CONTROL PANEL СОБРАНИЕТО/DISPLAY За HP OFFICEJET PRO 8600 ПЛУС 8600+ N911 G
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PCS
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА.
пакетот вклучува : 1pcs
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
N911G
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други