.

Топла продажба!! Растворувач Мастило шише Филтер за JHF Infiniti На печатење Icontek и Флора инк-џет печатач, резервни делови

Топла продажба!! Растворувач Мастило шише Филтер за JHF Infiniti На печатење Icontek и Флора инк-џет печатач, резервни делови

DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма


опис на производот
Топла продажба!! Растворувач Мастило шише Филтер за JHF Infiniti На печатење Icontek и Флора инк-џет печатач, резервни делови
производ спецификите
точка име со мастило шише филтер за инк-џет печатач
се користи за infiniti phaeton флора iconteck
еден многу 5 парче сосема нов стил со добар квалитет
пакет картонска кутија
производ екранот
другите слики

Главните карактеристики

Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Број На Модел На:
мастило шише филтер
Тип:
Други
Точка име :
мастило шише филтер
печатење тип:
инк-џет печатач
Погоден за:
iconteck phaeton infiniti инк-џет печатач
Состојба:
бренд нови со добар квалитет
превозот начин :
DHL/EMS/КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ /ФЕДЕКС
плаќање:
western union /paypal T/T
Местото на Оригиналот:
Кина
тип на мастило:
Растворувач мастило
погоден:
голема количина на залиха
1lot:
5pcs