.

30мм*80mm 300pcs термички баркод етикети водоотпорен празно налепница етикета хартија се тркалаат Бели Само лепило налепница хартија

30мм*80mm 300pcs термички баркод етикети водоотпорен празно налепница етикета хартија се тркалаат Бели Само лепило налепница хартија

DEN 2663.04

Пристапност
Во достапна форма


30мм*80mm 300pcs термички баркод етикети водоотпорен празно налепница етикета хартија се тркалаат Бели Само лепило налепница хартија
Големина : 30*80 мм*30 0pcs/тркалаат sigle ред
Основни : 40mm
Примена : C ommercial канцеларија, супермаркет, семејствата, училиштата, болниците и други прилики.
Широко се користи во електрични апарати производ апликација опсег,авто хемиски етикетата на производот може да се користат за печатење бар-код етикета, адреса етикети, логистички етикети, сметководство класификација марка итн.
Ве молиме имајте во предвид :
Ова е малопродажната цена за етикети.Ако ви треба голем quatity,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме конкуренција цена и висок квалитет на стоката.Ние сме професионален тим за печатење и печатачот comsumable ( етикета,лента,глава за печатење,итн.) Искрено се надевам дека ние може да ви помогне.Добредојдовте.
1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1,Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде на сите нас 5-ѕвезда рејтингот ако нашите производи и услуги ги задоволи вас. Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
HS3080
Бренд Име:
HSENGPRT
Тип:
Други