.

Q7819-60001 Логика Главниот Одбор се Користи За HP M3035 M3027 3035 3027 Formatter Одбор Плоча

Q7819-60001 Логика Главниот Одбор се Користи За HP M3035 M3027 3035 3027 Formatter Одбор Плоча

DEN 3304.80

Пристапност
Во достапна форма

Attentio n
Ве Молиме Порака. Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M3035. Повеќе цел , Повеќе Повластен . Добредојдовте да контактирате со нас.

Shippin g
Нормално , да Организира пратка во рок од 24 часа .
Кина Пост Воздух Mail нормално пристигнување време е за 15~60 дена. Други превозот Нормално пристигнување време : ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена .
Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Qualit y
Околу 90% Нови . По Тестирани и 100% работи
Transactio n
Прифаќаме само Али-плати трансакции.
Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail.
По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки. Ако стоката се неточни или оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
Feedbac к
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.

Главните карактеристики

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други