.

Само лепило термички бар код превозот labels 35mmx20mm 1000pcs една ролна за супермаркет може да биде прилагодено лого празно налепница

Само лепило термички бар код превозот labels 35mmx20mm 1000pcs една ролна за супермаркет може да биде прилагодено лого празно налепница

DEN 2400.00

Пристапност
Во достапна форма


Само лепило термички трудови 35mmx20mm 1000pcs една ролна за супермаркет може да биде прилагодено лого празно налепница на бар-кодот превозот labels
Големина : 35*20 мм*100 0pcs/тркалаат sigle ред
Основни : 40mm
Примена : C ommercial канцеларија, супермаркет, семејствата, училиштата, болниците и други прилики.
Широко се користи во електрични апарати производ апликација опсег,авто хемиски етикетата на производот може да се користат за печатење бар-код етикета, адреса етикети, логистички етикети, сметководство класификација марка итн.
Ве молиме имајте во предвид :
Ова е малопродажната цена за етикети.Ако ви треба голем quatity,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме конкуренција цена и висок квалитет на стоката.Ние сме професионален тим за печатење и печатачот comsumable ( етикета,лента,глава за печатење,итн.) Искрено се надевам дека ние може да ви помогне.Добредојдовте.
1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1,Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде на сите нас 5-ѕвезда рејтингот ако нашите производи и услуги ги задоволи вас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HSENGPRT
Број На Модел На:
HS3520
Тип:
Други