.

РЕНОВИРАН ЗА HP принтери JETDIRECT 615N J6057A 10 100TX МРЕЖА СЕРВЕР за ПЕЧАТЕЊЕ

РЕНОВИРАН ЗА HP принтери JETDIRECT 615N J6057A 10 100TX МРЕЖА СЕРВЕР за ПЕЧАТЕЊЕ

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Разликата помеѓу нашите производи и други Оригинални и обновена Опис РЕНОВИРАН за HP JETDIRECT 615 N J6057 A 10/100 TX МРЕЖА СЕРВЕР за ПЕЧАТЕЊЕ се КОРИСТИ И ТЕСТИРАНИ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА. тестирани во добра работна состојба пакет вклучуваат : 1pcs 1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. 2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. 3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме. 4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други