.

Оригиналниот Печати ја Главата R250 глава за печатење Компатибилен За EPSON CX4200 CX4800 CX5800 CX7800 TX410 TX400 NX400 NX415 CX7300 глава за печатење

Оригиналниот Печати ја Главата R250 глава за печатење Компатибилен За EPSON CX4200 CX4800 CX5800 CX7800 TX410 TX400 NX400 NX415 CX7300 глава за печатење

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИ ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
Оригиналниот Печати ја Главата R250 глава за печатење Компатибилен За EPSON CX4200 CX4800 CX5800 CX7800 TX410 TX400 NX400 NX415 CX7300 глава за печатење
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање
Прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало.
Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам.
Превозот
Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.
Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели.
PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку е-маил)
Политика на враќање
Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис
дена.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
R250
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други