.

12 4 mm 12mm CISS Рефил дупка мастило кертриџ дупка дел Мали обоени силиконска гума stoppe за Epson hp брат Канон Lexmark

12 4 mm 12mm CISS Рефил дупка мастило кертриџ дупка дел Мали обоени силиконска гума stoppe за Epson hp брат Канон Lexmark

475.20
DEN 447.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагоди На се диво се користи во многу области : Електронски поле, индустриска машина & опрема,куќа-држете го апаратот, теле-комуникација,автомобили, медицинска опрема индустрија итн
Топло прашува :
АКО ви треба други бои,ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете боја треба,ви Благодариме! НЕМА.P027(12mm+4mm), големина на Примерок(Единици : MM) :
НЕМА.P032(7mm+4mm),големина на Примерок(Единици : MM) :
Q1 : Имаат многу слични производи Q2 : поддршка на мешаната серија,1lot=Многу видови на производ=$9.9 Q4 : Ние може да се направи различни бои според pantone боја П5 : произведуваат според цртежи и примероци Q6 : Главниот во различни силикони, силиконска гума, гума, малку пластични Q7 : Безбеден и не-токсични, без мирис,изработени од 100% од храна одделение силиконски П8 : Температура Опсег : -40ºC на + 240 ºC Q9 : Производство Силиконска Гума мувла Q10 : Како можам да контактира со вас? Way1, Whatsapp : +86 181 2503 2828 МСН : PROCOLORSEEJIN Way2, ги Испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
P027
Бренд Име:
welcolor
Тип:
Други
кориснички:
Поддршка
Користете дупка големина:
Печат Plug 12mm дупка
Продажба Точка :
поддршка мешана серија
боја:
Транспарентен/Б.К/C/M/Y/LC/LM...
Температурата Опсег:
-40 до 240
Функција:
Безбедно,без мирис, нетоксичен
Материјал:
Силикони
сертификација:
ISO9001/ISO14001/TS16949
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)