.

Топла продажба!!mimaiki jv33 енкодер растер Лента за Mimaki JV33/JV5/TS3/TS5 Печатач резервен дел продажба

Топла продажба!!mimaiki jv33 енкодер растер Лента за Mimaki JV33/JV5/TS3/TS5 Печатач резервен дел продажба

DEN 816.00

Пристапност
Во достапна форма


опис на производот
Топла продажба!!mimaiki jv33 енкодер растер Лента за Mimaki JV33/JV5/TS3/TS5 Печатач резервен дел продажба
производ спецификите
точка име принтер mimaki енкодер лента
печатење тип инк-џет печатач
се користи за mimaki jv33 jv3 ts3 печатач
место на оригиналниот јапонија
состојба сосема нов со оригиналниот
акции голема количина на залиха
превозот начин DHL ЕМС FEDEX КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ
пакет метална кутија
western union плаќање paypal ТТ
производ екранот

Главните карактеристики

Број На Модел На:
mimaki jv33 енкодер лента
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Други
Точка име :
енкодер растер лента
печатење тип:
инк-џет печатач
Погоден за:
Mimaki jv33 jv3 ts3 растворувач печатач
Состојба:
бренд нови со добар квалитет
превозот начин :
DHL/EMS/КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ /ФЕДЕКС
плаќање:
western union /paypal T/T
Местото на Оригиналот:
Јапонија
погоден глава:
dx5 глава за печатење
Акции:
голема количина на залиха
MOQ:
1pc