.

Висок Квалитет на глава за печатење R250 Печати ја главата Компатибилен За EPSON CX8300 CX9300F DX4200 DX4250 DX4800 DX4850 Печатач Глава

Висок Квалитет на глава за печатење R250 Печати ја главата Компатибилен За EPSON CX8300 CX9300F DX4200 DX4250 DX4800 DX4850 Печатач Глава

DEN 767.52

Пристапност
Во достапна форма


Висок Квалитет на Оригиналниот глава за печатење R250 Печати ја главата Компатибилен За EPSON CX8300 CX9300 F DX4200 DX4250 DX4800 DX4850 Печатач Главата ОБНОВЕНА ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА Пакетот вклучува
1 PCS ВО 1 СЕТ.
ОРИГИНАЛНИОТ И 100% ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам.
Превозот
Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.
Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели.
PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку е-маил)
Политика на враќање
Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис
дена.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни.
Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да
се потврди.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други