.

Обновена ПРВОБИТНАТА QY6-0034 Печати ја главата За Canon I6100 I6500 I6300 S6300 (и обезбедувањето на Квалитетот)

Обновена ПРВОБИТНАТА QY6-0034 Печати ја главата За Canon I6100 I6500 I6300 S6300 (и обезбедувањето на Квалитетот)

DEN 1679.52

Пристапност
Во достапна форма


ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ТОА Е МНОГУ, МНОГУ Е МОЖНО ДЕКА ОТКАКО ЌЕ ИНСТАЛИРАТЕ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА, ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА, А ПРИЧИНАТА Е МОЖНО ДЕКА ВАШАТА ПЕЧАТЕЊЕ НА ГЛАВНИОТ ОДБОР ИЗГОРЕНИЦИ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА.ТОА Е МНОГУ МОЖНО, ИМАМЕ 10 ГОДИНИ ИСКУСТВО ВО ПЕЧАТАЧ ПОЛИЊА, И НИЕ ЗНАЕМЕ ДЕКА ОВИЕ ЧЕСТО СЕ СЛУЧУВА.
ЗНАЧИ, АКО ГИ ИСПОЛНУВААТ ПРОБЛЕМ, НИЕ ЌЕ ГИ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ЗА ВАС,НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗГУБИ ПАРИ, НО НЕМОЈТЕ ДА ЈА НАПУШТИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ТОА Е МОЖЕБИ НАШИТЕ вина ИЛИ ВАШИОТ ПЕЧАТАЧ Е грешка .
*************************************************************
ОБНОВЕНА ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА QY6-0034
Глава за печатење на HP I6100 I6500 I6300 S6300
=========================================================================
Услови
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија за Сингапур Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS. 99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас.

Главните карактеристики

Тип:
Други
Број На Модел На:
S500 S520 S530D S600 S630 i6100 i6500 S6300 i650 ПРАТЕНИК F30 F50 C60 C70
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
ОЕМ Кодот:
QY6-0034 QY6-0034-000 QY60034 QY60034000 QY6 0034 QY6 0034 000
Пакет:
Оригиналниот Пакет
MOQ:
1pc
начин на испорака:
HK Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена
is_customized:
Yes