.

564 глава за печатење CR280 30001 CR280A за HP принтери Photosmart 6510 Принтер ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА МЛАЗНИЦАТА МАСТИЛО КАСЕТИ

564 глава за печатење CR280 30001 CR280A за HP принтери Photosmart 6510 Принтер ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА МЛАЗНИЦАТА МАСТИЛО КАСЕТИ

DEN 1199.52

Пристапност
Во достапна форма

ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИОТ дел 564 глава за печатење CR280 30001 CR280 A за HP Photosmart 6510 Принтер ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА МЛАЗНИЦАТА МАСТИЛО КАСЕТИ ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS ПРЕВОЗОТ и РАКУВАЊЕТО 1.Int'l Пост Воздухопловната : ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО од СТРАНА HONGKONGPOST се РЕГИСТРИРАТЕ ВОЗДУХОПЛОВНАТА НА СВЕТОТ (10~18 РАБОТНИ ДЕНА ДА ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ, 16~45 РАБОТНИ ДЕНА ДА ЈУЖНО ОД AMARICA. СТАНДАРД ПРЕВОЗОТ ОД ХОНГКОНГ ПОСТ ДА СА/USA/AU/NZ/МОБ/FR/GB/KR (5~12 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ИСПОРАКА) Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачите во рок од 24 часа по приемот на плаќање. Пратката со точката ќе биде предаден, од Хонг Конг со Рамен Воздух Mail или Регистрирани Воздух Mail. Времето за испорака обично трае 2-3 недели, (max 4 недели), во зависност во која земја & локација. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има). Регистрирани Воздухопловната со следење на број е побрзо & безбедна ве Молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, ALIPAY такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други