.

2X 2BY20010 Горниот Fuser Топлина Ролери за Kyocera Mita FS1030 FS1016 FS1018 FS1020 FS1000 FS1010 FS1118 KM1500 Горниот Fuser Ролери

2X 2BY20010 Горниот Fuser Топлина Ролери за Kyocera Mita FS1030 FS1016 FS1018 FS1020 FS1000 FS1010 FS1118 KM1500 Горниот Fuser Ролери

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма


KM1500 Горниот Fuser Ролери
ОЕМ-PN : 2 BY20010
За употреба во : Kyocera FS1030 FS1016 FS1018 FS1020 FS1000 FS1010 FS1118 KM1500
НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ) : На производ слики беа направени со мојот мобилен телефон,како што знаете,различни мобилен телефон или камера или компјутери,имаат повеќе или помалку боја разлики. Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е надградена или менуваат,а ние не ги информира однапред или ажурирање на најновите слики навремено,ве молиме да ги ПРИФАТИ предмети кои сте ги добиле како стандард. Но, може да бидете сигурни дека сите производи купувате од нашата продавница се на добар квалитет и најдобра услуга по продажбата.Ви благодариме за вашето разбирање и среќен шопинг! Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CMYK GZ
боја:
Други
Број На Модел На:
FS1030 FS1016 FS1018 FS1020 FS1000 FS1010 FS1118 KM1500
Тип:
Други
Име:
FS1016 Горниот Fuser Ролери
ОЕМ-PN:
2BY20010
боја:
како на сликата покажува
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
квалитет:
Одделение А+
Функција:
Нови Компатибилен
MOQ:
2 компјутери
Пакет:
Неутрален Пакување