.

einkshop глава за печатење за hp11 печати ја главата c4810 c4811 c4812 c4813 за hp designjet 500 500ps 510 800 800PS printheads C4810

einkshop глава за печатење за hp11 печати ја главата c4810 c4811 c4812 c4813 за hp designjet 500 500ps 510 800 800PS printheads C4810

3911.52
DEN 3520.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Глава за печатење за hp11 печати ја главата c4810 c4811 c4812 c4813 за hp designjet 500 500ps 510 800 800 PS плотер печатење главата Пакет Вклучуваат 1pcs Црна #11 глава за печатење 1pcs Синозелена #11 глава за печатење 1pcs Магента #11 глава за печатење 1pcs Жолта #11 глава за печатење

Главните карактеристики

Број На Модел На:
За hp11 глава за печатење
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
designjet 500 printheads:
designjet 500 printheads
За hp11 глава за печатење:
За hp11 глава за печатење
Соодветен печатач:
За HP DesignJet 500 800 500ps 800ps 510
Погоден Глава За Печатење:
за HP 11 глава за Печатење
за hp 500 глава за печатење:
за hp 500 глава за печатење
за hp designjet 500 printheads:
за hp designjet 500 printheads
за hp 500plus глава за печатење:
за hp 500plus глава за печатење
глава за печатење на hp designjet 500:
глава за печатење на hp designjet 500
глава за печатење designjet 800:
глава за печатење designjet 800
за hp designjet printheads:
за hp designjet printheads