.

SEEBZ ROL15-2761-04 Нови Компатибилни I-4208 Печатач Ролери За Datamax I-4208 I-4212 I-4308 I-4406 I-4604

SEEBZ ROL15-2761-04 Нови Компатибилни I-4208 Печатач Ролери За Datamax I-4208 I-4212 I-4308 I-4406 I-4604

1200.00
DEN 1140.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


SEEBZ ROL15-2761-04 Нови Компатибилни I-4208 Печатач Ролери За Datamax I-4208 I-4212 I-4308 I-4406 I-4604
Компатибилност : за Datamax-О'Neil I-4308 I-4406 E I-4606 E Состојба : нова и компатибилен Дел број:ROL15-2761-04
Плаќање можеме да го прифатиме alipay и запад унија,кредитна картичка,qiwi паричник,банкарски трансфер Превозот United Staes,Канада,Мексико : 3-8 работни дена испраќаат од UPS-от,DHL.. Шпанија, Англија : 3-10 работни дена испраќаат од DHL,UPS-от. . Русија,Бразил : 4-20 работни дена испорачуван ЕМС Fexde IE . Japen,Singepore,Малезија : 3-8 работни дена испорачуван ЕМС Fexde IE. Други Земји : 30-60 работни дена испраќаат од страна на Кина Пост Ние обично брод предмети во рок од 24 часа(освен викенд и празници) и Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред ние брод на вашиот пакет од. Телефонскиот број понекогаш ќе биде важно кога вашиот пакет ќе се одржи од вашиот Царинската испостава или да се стави на вашата локална поштата. Тие може да ви треба за вашиот телефонски број да се јавам за да го собереш. Меѓународни продавачот ве советуваме дека царината во вашата земја, може да изврши наплата давачки или други давачки. Ние не сме одговорни за било царински давачки (тарифа).

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ROL15-2761-04
Бренд Име:
SEEBZ
Тип:
Други
Тип:
нова верзија Ролери
Дел Број:
ROL15-2761-04