.

печати ја главата 564 5-слот Печати ја Главата CB326-30001 за HP PhotoSmart Печатач C309 C310a C510a

печати ја главата 564 5-слот Печати ја Главата CB326-30001 за HP PhotoSmart Печатач C309 C310a C510a

DEN 911.52

Пристапност
Во достапна форма


НОВИ ВО КУТИЈА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
564 5 слот Печати ја Главата CB326-30001 CN642 A
за HP Photo Smart Печатач B8500 B8550 B8553
564 5-слот Печати ја Главата CB326-30001
за HP Photo Smart Печатач C309 C310a C510a
Глава за печатење CB326-30002 CN642 A
за HP564 XL HP 564 Мастило Касети
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Ќе биде пред наддавање /купување.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Сингапур Postt" регистрирани воздух mail.
Превозот нормално трае 15-25 работни дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 15 работен ден, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други