.

Добро Логистика Бесплатен Превозот QY6-0064 Обновена глава за печатење за CANON ix7000 mx7600 ГЛАВА за Печатење

Добро Логистика Бесплатен Превозот QY6-0064 Обновена глава за печатење за CANON ix7000 mx7600 ГЛАВА за Печатење

DEN 2639.52

Пристапност
Во достапна форма


Ви благодариме за посетата на мојот продавница !
Ви посакувам среќен шопинг !
Ние ќе се обезбеди најдобра услуга на клиентите
Добредојдовте на нашиот информации
Добро Логистика Бесплатен Превозот QY6-0064 Обновена Pirnthead за CANON ix7000 mx7600 ГЛАВА за Печатење
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Ќе биде пред наддавање /купување.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Сингапур Postt" регистрирани воздух mail. Превозот нормално трае 15-25 работни дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 15 работен ден, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
QY6-0064
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
is_customized:
Yes