.

6 Рефил Ролни Компатибилен DK-22211 Етикета 29mm*15.24 М Континуирано Компатибилен за Брат Етикета Печатач DK22211 Бела Етикета DK-2211

6 Рефил Ролни Компатибилен DK-22211 Етикета 29mm*15.24 М Континуирано Компатибилен за Брат Етикета Печатач DK22211 Бела Етикета DK-2211

DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма


Prodution Детали :
Компатибилен Модел : DK-22211/DK-2211
Етикета големина : 29mm x 15.24 M ( 1-1/7" X 500' ), Континуирано Етикетата
Боја : Бела
Материјал : Whie Термичка Хартија
Compatiable Печатач : QL-500, QL-550, QL-560, QL-570, QL-580, QL-650 TD, QL-700, QL-710, QL-720, QL-1050, QL-1060 N,
Постојана лепило

Главните карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
30*300
Број На Модел На:
DK-22211
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Бела
Компатибилен Бренд:
Брат