.

Бесплатен превозот 36mm 5 компјутери Компатибилен брат етикета лента tz ламинат лента TZ2-M961 TZ-M961 TZE-M961 на црна мат сребро.

Бесплатен превозот 36mm 5 компјутери Компатибилен брат етикета лента tz ламинат лента TZ2-M961 TZ-M961 TZE-M961 на црна мат сребро.

DEN 1776.00

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен ptouch касета панделки tz ламинат лента TZ2-M961 TZ-M961 TZE-M961 на црна мат сребро.
Ова многу содржи 5pcs 36mm tz лента TZ2-M961 TZ-M961 TZE-M961
, но ако ви е потребна било други бои tz ленти, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
Ние ги доставуваме сите видови на висок квалитет на компатибилен етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен TZ2-M961 TZ-M961 TZE-M961 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел
TZ2-M961 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја на црна мат сребро Големина 36mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Главните карактеристики

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
TZ2-M961
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
боја:
Црно на Мат сребро.
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир