.

40 Ролни Dymo 99015 Компатибилен Етикета 54mm*70mm 320Pcs/Тркалаат Бела Компатибилен за LabelWriter 450Turbo Печатач Seiko. SLP 440 450

40 Ролни Dymo 99015 Компатибилен Етикета 54mm*70mm 320Pcs/Тркалаат Бела Компатибилен за LabelWriter 450Turbo Печатач Seiko. SLP 440 450

DEN 6144.00

Пристапност
Во достапна форма


Prodution Детали :
Компатибилен Модел : 99015
Етикета големина : 54mm x 70mm, 320 Етикета/Ролна
Боја : Бела
Материјал : Бела Термичка Хартија
Compatiable Печатач : 100% компатибилен За Dymo Labelwriters 310 /320 /330 /400 Turbo /450 Turbo /450 Twin Турбо/ 4 XL
Добивме различни цел износ за вашиот избор, толку повеќе ќе го купите повеќе попуст ќе добиете, ве молиме проверете следете го линкот.
Постојана лепило

Главните карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
30*300
Број На Модел На:
99015
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Бела
Компатибилен Бренд:
Dymo