.

DYMO 91201 dymo LetraTAG 91201 бела пластика етикета DYMO LT91201 етикета 12MM*4M ЦРНО НА БЕЛО ЕТИКЕТА ЛЕНТА

DYMO 91201 dymo LetraTAG 91201 бела пластика етикета DYMO LT91201 етикета 12MM*4M ЦРНО НА БЕЛО ЕТИКЕТА ЛЕНТА

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма


Comaptible DYMO Letra Tag пластична лента црно на бело етикета LT 91201
Ова многу содржи 1pcs на 91201 , ако ви треба било други бои во табелата подолу, ве молам само да ме остави порака кога ќе го поставите цел.Ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен 91201 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите dymo етикета печатач
Големина : 12mm , Должина : 4m , Боја : Сите Бренд PT Модел 91201 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело (други бои се достапни) Големина 12mm * 4m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Главните карактеристики

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
91201
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
црно на бело
Компатибилен:
dymo 91201
Големина:
12mm*4m