.

3pcs/set Сечилото Аглеста Espatula Шпатула Шлаг Торта Шпатула Мазна Пополнување Алатка Машина Поставите Свадба Вљубените Печење Тесто Алатка

3pcs/set Сечилото Аглеста Espatula Шпатула Шлаг Торта Шпатула Мазна Пополнување Алатка Машина Поставите Свадба Вљубените Печење Тесто Алатка

239.52
DEN 199.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


-Сосема нов и hight квалитет -Оваа алатка е основна за торта декорација -Совршени за украсување фондан торта -ви Помогне да се изедначи крем ,Мазнење крем торта површина и странични -одлична торта декорација алатка ви помогнеме да се заврши совршен торта брзо Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Пластични Големина : Покаже како слика Боја : Црвена/Зелена/Црна Пакет се вклучени : 3pcs/set X торта Шпатула (Не inlcuded сечење одбор на сликата) се Должи на фактот дека ова е посебен производ, тоа не може да се врши од страна на Ali Express Превозот.Ве молиме да се разбере нас! 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака.

Главните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
3
Број На Модел На:
KBHB0016
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ
сертификација:
CIQ
Тип:
Торта Алатки
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
тип 2:
торта декорирање алатки
Стил:
DIY Бонбони Занает
боја:
црвена, зелена, сина, црна, портокалова