.

2018 Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан за Жените Сребрена Боја Долго Boho Ѓердан Накит за Подарок bisuteria mujer N17948

2018 Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан за Жените Сребрена Боја Долго Boho Ѓердан Накит за Подарок bisuteria mujer N17948

314.88
DEN 236.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


2018 Цвет од не 'Рѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан за Жените Сребрена Боја Долго Boho Ѓердан Накит за Подарок bisuteria mujer Стил : 2018 Цвет од не' Рѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан за Жените Големина : 38cm синџир ( КАКО ПОКАЖЕ Pendant ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Сопруга Одговара за : Момче Младо и Зрелост девојче и Момче се Жени Сребрена Боја Долго Boho Ѓердан Накит новодојдени Boho Ѓердан Накит за Подарок bisuteria mujer

Главните карактеристики

Метална боја:
сребрена боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
AFAWA
Број На Модел На:
N17948
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
како се покаже
is_customized:
Yes
Функција:
Никогаш не исчезнат
Компатибилност:
Нерѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан
Обликотшема:
Нерѓосувачки Челик Срцето Ѓердан
накит стил:
Моден Нерѓосувачки Челик Срцето Ѓердан
ѓердан накит:
Нерѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан
обликот ѓердан:
Долг Ѓердан Накит
pendant ѓердан:
Бохемски Ѓердан за Жени
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Нерѓосувачки Челик Бохемски Ѓердан
боја:
Сребрена Боја Долго Boho Ѓердан
Подарок за:
Бохемски Ѓердан за Жени
Повод:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
Должина:
AS SHOW
број:
N17948