.

52*65mm Сина шампањ боја кристал pendant ѓердан Свадба Накит чешка Кристал Пратилки ѓердан со монистра синџири

52*65mm Сина шампањ боја кристал pendant ѓердан Свадба Накит чешка Кристал Пратилки ѓердан со монистра синџири

374.40
DEN 262.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Монистра синџири големина : за 76cm pendant големина : 52*65mm
легура синџири големина : за 80см pendant големина : 52*65mm
теми големина : за 46cm+5.5 cm pendant големина : 5.2*65mm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
52*65mm
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NK0241
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
лов љубов
Функција:
Расположение Tracker