.

LPHZQH трговија на големо трендовски гроздобер 3D куче Pendant Ѓердан симпатична Кутре боксер ѓердан жените синџир ѓердан подарок антички сребрен

LPHZQH трговија на големо трендовски гроздобер 3D куче Pendant Ѓердан симпатична Кутре боксер ѓердан жените синџир ѓердан подарок антички сребрен

1147.20
DEN 585.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Број На Модел На:
154
Функција:
Убавина