.

капка брод трендовски шупливи Pendant Ѓердан симпатична Миленичиња Куче куче Накит жените синџир ѓердан подарок сребро злато боја

капка брод трендовски шупливи Pendant Ѓердан симпатична Миленичиња Куче куче Накит жените синџир ѓердан подарок сребро злато боја

215.52
DEN 110.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
155
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Убавина