.

Новиот дизајн луксузни сребрена боја кристал pendant ѓердан модата партија накит свадба подарок за жените се откажат превозот colar

Новиот дизајн луксузни сребрена боја кристал pendant ѓердан модата партија накит свадба подарок за жените се откажат превозот colar

142.08
DEN 121.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Боја : како на сликата Материјал : бакар Позлата : сребро позлатен Кристал Тип : кристал Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
како слики
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AN1769-AN1771
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Синџир должина:
45см
Pendant Големина:
1.1X2.6CM