.

Трговија На Големо Деликатна Wishbone Ѓердан За Жените Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир На Среќа Ѓердан Pendant Collare Роденден Накит

Трговија На Големо Деликатна Wishbone Ѓердан За Жените Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир На Среќа Ѓердан Pendant Collare Роденден Накит

672.00
DEN 605.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CP125
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ETCAVCE
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
боја:
Злато Во Боја/Сребрена Боја
is_customized:
yes
Пол:
Жените
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
деверуша/партија/роденден/ангажман
MOQ:
10pcs