.

Моден Ѓердан Семејство Те Сакам До Месечината И Назад Мама Ѓердан Накит со 50cm синџири ѓердан DIY накит

Моден Ѓердан Семејство Те Сакам До Месечината И Назад Мама Ѓердан Накит со 50cm синџири ѓердан DIY накит

134.40
DEN 122.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма

Моден Ѓердан Семејство Те Сакам До Месечината И Назад Мама Ѓердан Накит со 50cm синџири ѓердан DIY накит
1) Тип : Ѓердан 2) MOQ : 1 buc 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Главните карактеристики

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Pendant Големина:
Околу 19*23 MM
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N006
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Тип:
ѓердан
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Синџири Должина:
50cm