.

10PCS Хороскопски знак Јарец Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Амбициозни Писмо Кожа Ѓердани

10PCS Хороскопски знак Јарец Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Амбициозни Писмо Кожа Ѓердани

666.24
DEN 533.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


L012 Хороскопски Знак Јарец Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Амбициозни Писмо Кожа Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
јарец ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
соѕвездието ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Хороскопски Знак Јарец Ѓердан