.

Мис JQ Нова Мода 2017 Месечината Ѓердан Ѓердани Гроздобер Кварцен Камен Ѓердан за Жените Бохемија Еднорог Ѓердан Накит colar

Мис JQ Нова Мода 2017 Месечината Ѓердан Ѓердани Гроздобер Кварцен Камен Ѓердан за Жените Бохемија Еднорог Ѓердан Накит colar

66.72
DEN 40.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Pendant Димензии : 4cm
Боја : Црна,Розова,Зелена,Бела,Виолетова
Тежина : 15g

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
4cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Мис JQ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XL313
Функција:
природен камен ѓердан
Бои:
Црна,Зелена,Млеко Бела,Виолетова,Светло Сина
Стил:
Моден Популарна Класична Романтична Трендовски
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Подарок за:
Дечко,Браќа,Маж,Жените
квалитет:
Висок квалитет
Тежина:
15g
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Материјал:
Цинк, Алуминиум,Природен Камен
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Должина:
40+5cm