.

Мажите Хип Хоп Накит Iced Надвор Bling Молитва Рака Pendant со 30 инчи синџир Ѓердан Dropshipping

Мажите Хип Хоп Накит Iced Надвор Bling Молитва Рака Pendant со 30 инчи синџир Ѓердан Dropshipping

312.00
DEN 287.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Мажите Хип Хоп Накит Iced Надвор Bling Молитва Рака Pendant со 30 инчи синџир Ѓердан Dropshipping :
1. Материјал : Метал синџир со Цинк Легура Молитва Рака Привезоци, пломба со кристално кристал, во 18 K Злато Позлата, со најдобри сјајна & јасност, го прави повеќето модни & класичен Хип Хоп Приврзоци ѓердан, поздравен во светот;
2. Боја : Достапни во Сребрена / Злато Позлата боја;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа Различни на различни бои за вашиот изберат, и може да се меша бои во вашата нарачка : за Појавување на Хривнија & Earring може да се направи според вашите барања :
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Pendant Големина:
4.2 cm Дијаметар Молитва Рака Приврзоци
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YJ10-5382
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Молитва Рака
Материјал:
Метален Синџир со Цинк Легура Лав Главата Pendant
боја:
Злато Позлата боја
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Приврзоци Ѓердан
Должина:
76 cm length Chain
Големина на Приврзоци:
4.2 cm Дијаметар Молитва Рака Приврзоци
is_customized:
Yes