.

Ограничена Продажба Collares Природни Африка Слика Камен Изјава Ѓердани Приврзоци Камен Монистра за DIY Накит Одлуки MS090

Ограничена Продажба Collares Природни Африка Слика Камен Изјава Ѓердани Приврзоци Камен Монистра за DIY Накит Одлуки MS090

426.72
DEN 406.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ограничена Продажба Collares Природни Африка Слика од јаспис Изјава Ѓердани Приврзоци Камен Монистра за DIY Накит Одлуки MS090
Листата На Специјално
S / N
MS090
Големина
74 X50 X6 mm ( 1 инч = 25.4 mm )
Тежина
40 ( 1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Слика од јаспис скапоцен камен Pendant Ѓердан (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SorcerKeeper
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
MS090
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
74X50X6 mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Расположение Tracker
Главниот Камен:
Слика Од Јаспис
Главната боја:
Жолта
Скапоцен Камен Стока:
Нова интересна freeform скапоцен камен pendant
Лето Накит:
џаспер ѓердан
Повод:
Повик,Забава,Подароци,Свадба
Пол:
Унисекс,Жени,Мажи,љубовникот
Накит Тип:
Камења, Камен Pendant
ѓердан за жени:
кожа синџир
Pendant & Ѓердан:
Ѓердан за Жените
кристал ѓердан:
Изјава Ѓердани