.

30PCS - Клешти Ѓердан Механичар Алатка Клуч Ѓердани Поправка Инструмент Мотор Мотор Biker Spanner Pendant Ѓердани

30PCS - Клешти Ѓердан Механичар Алатка Клуч Ѓердани Поправка Инструмент Мотор Мотор Biker Spanner Pendant Ѓердани

2592.00
DEN 1996.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот : N142 Клешти Ѓердан Механичар Алатка Клуч Ѓердани Поправка Инструмент Мотор Мотор Biker Spanner Pendant Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Клуч Ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Plier Ѓердан
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Spanner ѓердан жени
is_customized:
Yes
Должина:
18''