.

10PCS - Нордиска Викинзите Pendant Тинејџерски Волкот Ѓердан Преглед Силуета Завива Волк Тотем Ѓердани за Оригинални Животинско Накит

10PCS - Нордиска Викинзите Pendant Тинејџерски Волкот Ѓердан Преглед Силуета Завива Волк Тотем Ѓердани за Оригинални Животинско Накит

1008.00
DEN 776.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот : N143 Нордиска Викинзите Pendant Тинејџерски Волкот Ѓердан Преглед Силуета Завива Волк Тотем Ѓердани за Оригинални Животинско Накит

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Завива Волк Ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
волкот ѓердан
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
тинејџерски волкот ѓердан
is_customized:
Yes
Должина:
18''