.

30PCS Хороскопски Рак Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Рак Креативни Писмо Кожа Ѓердани

30PCS Хороскопски Рак Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Рак Креативни Писмо Кожа Ѓердани

1818.24
DEN 1454.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


L008 Хороскопски Рак Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Рак Креативни Писмо Кожа Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Рак На Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
соѕвездието ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Хороскопски Рак На Ѓердан