.

11.11 Xuping Мода Ѓердан Нови Пристигнување Геометрија Стил Pendant Ѓердан Жените Накит, Злато Боја Синтетички CZ Накит 43404

11.11 Xuping Мода Ѓердан Нови Пристигнување Геометрија Стил Pendant Ѓердан Жените Накит, Злато Боја Синтетички CZ Накит 43404

555.36
DEN 294.00 -47 %

Пристапност
Во достапна форма


Главниот камен големина околу 1*1 mm . На neckla ce s ize околу 440*1 mm .( +55мм). Тежината на ѓердан е околу 2,5 g.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
440mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Xuping Накит
Број На Модел На:
43404
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
30мм*6mm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
бакарни легури
Функција:
накит
Материјал:
Бакар
Компатибилност:
накит
Тежина:
3gram
Материјал:
Животната средина бакар
Тип:
Домот
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Синтетички CZ
Ширина:
Должина:
440*1 mm (+55 mm)