.

Чукање На Срцето Љубов Кардиограми Лекар, Медицинска Сестра Стетоскоп Спас Пулсот На Срцето Pendant Ѓердан

Чукање На Срцето Љубов Кардиограми Лекар, Медицинска Сестра Стетоскоп Спас Пулсот На Срцето Pendant Ѓердан

76.32
DEN 76.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма

Назад кон мојата продавница : Шарм Стетоскоп Pendant Ѓердан Сребро Медицински Симбол Дипломирањето RN Регистриран медицинска Сестра Лекар Ѓердани Тип : ѓердан
Пол : мажи/жени Материјал : Метал Метали Тип : Цинк Легура Позлатен боја : СРЕБРО ПОЗЛАТЕН
Превозот 1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака. 2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака. 3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 7-20 работни денови за испорака. плаќање ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања. За нас Ние сме Накит Manufacter,ние се специјализираат мода накит,главно е Циркон прстени, бисер прстени, rinestone прстени,природен камен прстени, од не ' рѓосувачки челик прстени, ахат прстени и така натаму.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ѓердан
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој