.

Моден Накит од не ' Рѓосувачки челик Писмо ТАА ВЕРУВА дека ТАА МОЖЕ да се , ПА ТАА НЕ Бар Pendant Ѓердан жените ознака Ѓердан Љубов Подароци

Моден Накит од не ' Рѓосувачки челик Писмо ТАА ВЕРУВА дека ТАА МОЖЕ да се , ПА ТАА НЕ Бар Pendant Ѓердан жените ознака Ѓердан Љубов Подароци

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма


Име : писмо pendant ѓердан
Боја : Како се покаже
Pendant Големина : 5*61mm
должина : 60cm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Цена за 1pcs/многу
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.

Главните карактеристики

Метална боја:
FOEVER СЕМЕЈСТВО, ЖИВЕАТ WHAR ТЕ САКАМ, ИЗБЕРЕТЕ РАДОСТ, ДО МЕСЕЧИНАТА И НАЗАД, ТАА ВЕРУВАЛА ДЕКА ТАА
Главниот Камен Боја:
Природата челик боја, боја на Злато
Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
5*61mm
Број На Модел На:
G2254-G2258
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс
Должина:
60cm