.

10PCS Хороскопски знак Девица Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Девојка Практични Писмо Кожа Ѓердани

10PCS Хороскопски знак Девица Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Девојка Практични Писмо Кожа Ѓердани

666.24
DEN 520.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


L010 Хороскопски Знак Девица Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Девојка Практични Писмо Кожа Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
девица ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
соѕвездието ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Хороскопски Знак Девица Ѓердан