.

Трговија на големо Многу 12pcs Faux Yak Коска Смола Резба Лист Pendant Ѓердан

Трговија на големо Многу 12pcs Faux Yak Коска Смола Резба Лист Pendant Ѓердан

517.92
DEN 487.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Трговија на големо Многу 12pcs Faux Yak Коска Смола Резба Лист Pendant Ѓердан
Количина : 12 Парчиња
Боја : Кафена Pendant, Црна Кабелот
Материјал : Смола, Дрвени Монистра, Восок Памук Кабелот
Pendant Големина : Прибл 57x20mm
Јаже Должина : 17"-33" Прилагодлив
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
57x20mm
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Смола
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Ѓердани
Бренд Име:
SunMoon
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
Никој
боја:
Браун Pendant, Црна Кабелот
Материјал:
Смола, Дрвени Монистра, Восок Памук Кабелот
Должина на јаже:
17-33 Прилагодлив
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов