.

U7 Стрелец Хороскопски Ѓердани & Приврзоци Златна Боја Кубни Циркони Соѕвездија Накит За Мажи/Жени Роденденски Подарок P1079

U7 Стрелец Хороскопски Ѓердани & Приврзоци Златна Боја Кубни Циркони Соѕвездија Накит За Мажи/Жени Роденденски Подарок P1079

671.04
DEN 336.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


Крст Крст Ѓердан
Нерѓосувачки Stee

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
P1079
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Pendant Големина:
4.1 cm
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Ширина На Синџир:
0.2 cm
Должина На Синџирот :
50cm+5cm
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас