.

MQCHUN Филм Mad Max Бес Патот Војна Immortan Џо Горење Черепот Банда Поклони Инспириран Фракција Шупливи Логото Pendant Ѓердан Накит

MQCHUN Филм Mad Max Бес Патот Војна Immortan Џо Горење Черепот Банда Поклони Инспириран Фракција Шупливи Логото Pendant Ѓердан Накит

55.20
DEN 52.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Надоместоци За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
50cm+продолжетоци
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
MQ
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
Компатибилност:
Никој