.

1PCS Хороскопски Близнаци Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Интелигентни Писмо Кожа Ѓердани

1PCS Хороскопски Близнаци Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Интелигентни Писмо Кожа Ѓердани

95.04
DEN 74.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


L009 Хороскопски Близнаци Ѓердан Знаци 12 Констелација Јаже Ѓердан Хороскоп Диск Интелигентни Писмо Кожа Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
близнаци ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
соѕвездието ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Хороскопски Близнаци Ѓердан