.

Нова Мода Накит Xinnver Snap Копчиња Ѓердани Линк Синџир 55CM Со Риба Pendant Одговара 12MM Snap Копчиња Jewlery ZG105

Нова Мода Накит Xinnver Snap Копчиња Ѓердани Линк Синџир 55CM Со Риба Pendant Одговара 12MM Snap Копчиња Jewlery ZG105

57.60
DEN 52.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
ZG105
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3*3.4 CM
Бренд Име:
XINNVER
Функција:
моден накит
Повод:
Партија,Свадба,Подарок, Неврзан
Стил:
snap ѓердан
Тип:
Изјава Snap ѓердан pandent
одговара брзо копче:
Одговара 12mm snap копчиња
квалитет:
Висок квалитет
Is_customized:
Yes
Должина:
About 55CM