.

1PCS Ангелските Крилја Долго Пердув Ѓердан Природата Тенџере Лист Лозата Ѓердан Маслиново Дрво Падна Лист Кожа Јаже Ѓердани

1PCS Ангелските Крилја Долго Пердув Ѓердан Природата Тенџере Лист Лозата Ѓердан Маслиново Дрво Падна Лист Кожа Јаже Ѓердани

95.04
DEN 67.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


L021 Ангелските Крилја Долго Пердув Ѓердан Природата Тенџере Лист Лозата Ѓердан Маслиново Дрво Падна Лист Кожа Јаже Ѓердани

Главните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
пердув ѓердан
Обликотшема:
Пердув
Pendant Големина:
Долго Пердув Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Паднати Листови Ѓердан